Начало / Последни новини / Партизан смачка Първа атомна, но само 1:0

Партизан смачка Първа атомна, но само 1:0

Партизан се наложи с 1:0 в Червен бряг над Първа атомна (Козлодуй). Двубоят е от седмия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. В 73-ата минута Александър Асенов посрещна с шут от десетина метра избита топка, насочвайки я в мрежата на отлично пазилия козлодуйски страж Ивайло Върганов. Домакините трябва да съжаляват, че пропуснаха да разгромят съперника. Само до почивката пропиляха пет попадения – три пъти Петьо Славчев, по веднъж Милен Тонев и Ангел Русев. През втората част червенобрежкия тим продължи да мачка съперника. Тонев се размина с гола още един път. Младият Александър Александров също пропуска, като в единия случай не уцели празната врата. Гостите отправиха само един опасен удар, дело на Александър Веселинов, но встрани от вратата.

Стартов състав на Партизан – 21. Николай Христов /капитан/, 20. Тихомир Дамянов, 6. Иван Иванов, 3. Слави Паскалев, 4. Ивелин Аладжов, 13. Митко Милчев, 8. Младен Николаев, 17. Александър Асенов, 15. Ангел Русев, 10. Милен Тонев, 5. Петьо Славчев.