Начало / Последни новини / Партизан се пробуди

Партизан се пробуди

След кошмарната есен Партизан /Червен бряг/ надигна глава. Селекцията на Илиян Здравков взе точка – 1:1 на негостопремния терен в Павликени срещу едноименния тим. Двубоят бе от 16-я кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Стана равностойна битка с атаки и към двете врати. Съперниците могат да съжаляват за пропуснатата победа. Първи до попадение стигнаха домакините. В 37-ата минута лидера им Димитър Кушев се пребори с бранителите на противника и насочи топката в мрежата. Около четвърт час след почивката Калоян Тодоров изравни след прецизно изпълнен фаул. През останалото време вратаря на гостите Николай Христов спаси три гола. Съотборниците му Иван Стойчев и Веселин Шекеров пък пропуснаха да опънат мрежата на Павликени.