Начало / Последни новини / Ювентус с 14-а загуба

Ювентус с 14-а загуба

Ювентус /Малчика/ записа 14-о поражение от началото на сезона в Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Нанесе му го с 1:2 свищовския Академик. Гостите доминираха през целия двубой и заслужено спечелиха. Развръзката настъпи след почивката. Младата селекция на Евгени Маринов имаше превес и преди това, но не успя да го материализира. В средата на втората част Ивайло Дангуров изпълни прецизно фаул и топката се укроти в мрежата на домакините. Същото се повтори малко след това, но в отсрещната врата. Автогол си отбеляза вратаря на „студентите“ Тодор Ценов. В 78-ата минута Лилян Маринов донесе победата на тима си с красиво попадение от воле. Пропуски за Академик направиха още Мартин Колев и двамата голмайстори.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...