Начало / Последни новини / Мизия свали Кариана от върха

Мизия свали Кариана от върха

Мизия /Кнежа/ завърши 1:1 с гостуващия му Кариана /Ерден/ в среща от 16-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Равенството свали гостите от първото място. Стана оспорван двубой в който инициативата владееше селекцията от монтанското село, но с бързите си контраатаки домакините създадоха по-чисти голови ситуации. Те откриха резултата в края на първото полувреме, когато Милен Тонев бе изведен сам срещу вратаря, шутира, той изби, но при добавката топката спря в мрежата – 1:0. След това Владислав Симеонов пропусна да удвои. Домакините спореха за дузпа срещу Тонев, но рефера не я свири. В 71-ата минута Петър Димитров завърши с попадение бърза атака на Кариана. В последните минути напрежението пред вратата на Мизия се засили, но Васил Тодоров бе на висота. Здравата битка бе причината за контузиите на Крум Ловков от Кнежа и Георги Георгиев от Ерден.