Начало / Последни новини / Партизан разнищи Бдин

Партизан разнищи Бдин

Разгромна победа – 6:2 записа Партизан /Червен бряг/ срещу гостуващия му Бдин /Видин/ в мач от 28-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Гостите трябва да са доволни, че си тръгнаха само с шест топки в мрежата. Още в началните секунди капитана Цветан Петров оплете топката във „видинската“ мрежа след прецизно изпълнен фаул. Веднага след това Кирил Вълов и Десислав Русев уцелиха гредите. Вместо категорична преднина за домакините се получи обратното – равенството бе възстановено от Мартин Михайлов, който оползотвори пас на Александър Соколов. В следващите минути пред вратата на Бдин вреше и кипеше, но топката така и не премина голлинията. Осем минути след почивката Партизан вече изоставаше в резултата. Галин Великов даде грешен пас видинчани овладяха и подадоха на Ангел Каишев, който вкара за 1:2. В 60-ата минута обаче Цветан Петров повтори изпълнението си от началото на срещата и изравни. Малко след това Славей Байрактаров направи обрата пълен – 3:2. Това попадение окончателно сломи бдинци и паника обхвана редиците им. В 73-ата минута Денис Шаранков засече с глава центриране на съотборник за 4:2. Последваха пропуски Петров от фаул, Русев и Шаранков. В 84-ата минута играещия помощник треньор Велислав Иванов изведе на голова позиция Русев и той не сгреши – 5:2. Непосредствено преди съдията да даде последния сигнал Иванов асистира на Цветослав Игнатов за 6:2.