Начало / Последни новини / Партизан прегази Павликени

Партизан прегази Павликени

Изразителна победа с 4:0 записа Партизан /Червен бряг/ при гостуването си в Павликени на едноименният тим. Двубоя бе от 19-ия кръг на Северозападната В група. Домакините трябва да са доволни, че се отърваха само с толкова. Резултатът можеше да е разгромен за тях. Тон за гола на „партизаните“ даде Славей Байрактаров, който в 4-ата минута стреля неспасяемо от границата на наказателното поле. После Десислав Русев бе на косъм от второ попадение. Десетина минути след почивката юношата на ЦСКА – Денис Шаранков надбяга отбраната на съперника и покачи на 2:0. В 68-ата Цветослав Игнатов шутира по диагонала павликенският вратар изпусна топката и Русев я изпрати в мрежата му – 3:0. Шест минути преди края капитанът Цветан Петров вкара красиво попадение от фаул. При следващата атака Кирил Вълов излезе очи в очи с вратаря на домакините и с мощен удар разтресе напречната греда. За цял мач червенобрежкият вратар Свилен Младенов пипна топката само веднъж.

Снимка: архив ФК „Партизан“