Начало / Последни новини / Партизан отпадна от турнира за купата на АФЛ

Партизан отпадна от турнира за купата на АФЛ

Приключи участието на Партизан /Червен бряг/ в турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Селекцията на играещия треньор Любомир Иванов загуби в ловешкото село Галата от местния Пещера с 0:1.

В тази среща футбол въобще не се игра. Причината – ненормална обстановка при която протече двубоя. Тя не позволи на гостите да играят с пълни сили и покажат потенциала си, а на реферите да си вършат работата. Едно от доказателствата за това е начина по-който стана единствения гол в мача. Той падна в 70-ата минута, когато домакините изпълниха корнер и техен футболист, намиращ се в 2-метрова засада насочи с крак топката в мрежата. През първото полувреме имаше атаки и към двете врати. Няколкото набега на домакините бяха стопирани с навременни изяви на вратаря Николай Христов. Слави Паскалев пък пропусна с глава да реализира за Партизан. През второто полувреме не се случи нищо, освен попадението за Пещера, който продължава в следващата фаза на турнира.