Начало / Последни новини / Партизан отнесе тройка в Трявна

Партизан отнесе тройка в Трявна

Партизан /Червен бряг/ загуби с 0:3 в Трявна от едноименния тим. Двубоят бе от 29-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините биха напълно заслужено, дори пропуснаха да го сторят с по-голяма разлика. Противно на крайния резултат гостите започнаха добре и на два пъти пропуснаха да отбележат първи чрез Веселин Шекеров и Илиян Стоянов. В средата на първата част обаче Николай Енев оползотвори пас на съотборник и Трявна поведе. Всичко се реши след 71-ата минута. Тогава Васил Андреев бе точен с глава и пасива на Партизан стана два гола. След това Енев бе най-съобразителен при суматоха в наказателното поле и оформи крайното 3:0. Той, Андреев и Николай Какамъков пропуснаха още голови ситуации. За гостите пък Светослав Бърканичков уцели гредата.