Начало / Последни новини / Мизия обърна Левски

Мизия обърна Левски

Мизия победи в Кнежа с 2:1 едноименния тим на град Левски. Двубоят бе от 29-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите бяха без половината си титуляри. Те изиграха слабо първо полувреме, в което въобще не се разбра какво точно правят на терена. Съперникът им се възползва и откри головата си сметка. Стори го играещия треньор Димитър Петров след пас на съотборник. Това обаче бе всичко смислено през първото полувреме. След почивката левскарите моментално изравниха чрез Цветослав Игнатов, който засече центриране на Станислав Иванов. След това обаче Любомир Борисов и Славей Байрактаров пропуснаха да направят пълен обрат в резултата. После отбора им остана в намален състав, тъй като Веселин Митев игра с ръка и получи втори жълт и червен картон. Същински трилър се разигра в последните минути. Първо Иван Калеев опита да удари вратаря на гостите и бе отстранен с червен картон. После рефера отсъди дузпа с реализирането на която Владислав Симеонов донесе трите точки на Мизия.