Начало / Последни новини / Партизан изпусна да бие Бдин

Партизан изпусна да бие Бдин

Партизан и видинския Бдин не излъчиха победител – 1:1. Двубоят е от седмия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Стана интересен мач с голови ситуации и пред двете врати. През първото полувреме Фердо Стефчов и Любомир Иванов стреляха по веднъж, но не улучиха целта. Видинчани също имаха две добри възможности, но Слави Паскалев и Галин Великов избиха топката от голлинията. През второто полувреме домакините бяха по-добри. Още в 48-ата минута Николай Лазаров наказа гостите, засичайки центрираната от корнер топка – 1:0. 13 минути по-късно Ивайло Иванов възстанови равенството. В оставащия половин час опасностите бяха пред вратата на бдинци. Лазаров и Паскалев обаче направиха по два неуспешни опита. Така Партизан продължава да е без победа от началото на сезона, а Бдин вече не е едноличен лидер.