Начало / Последни новини / ОФК Спартак взе само точка срещу Ком

ОФК Спартак взе само точка срещу Ком

Спартак и Ком /Берковица/ не излъчиха победител – 1:1 на стадион „Плевен“. Двубоят е от седмия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Ударно начало за домакините, които още в началото изпуснаха гол. В 5-ата минута треснаха и гредата. Четвърт час след началния съдийски сигнал гостите проведоха първата си атака и я завършиха с попадение на Цветан Цветанов. След почивката спартаковци се настаниха в половината на съперника, но изравнителния гол все оставаше мираж. Едва в 92-ата минута Ивайло Иванов направи 1:1. Гостите реагираха мигновено срещу съдията, протестирайки, че е имало нарушение срещу вратаря им. В отговор рефера отстрани Александър Соколов. В останалите 6 минути продължение плевенчани имаха шансове за пълен обрат в резултата, но не се възползваха.