Начало / Последни новини / Партизан без проблеми в Павликени

Партизан без проблеми в Павликени

Категорична победа – 3:0 взе Партизан /Червен бряг/ в Павликени над едноименния тим. Двубоят бе от 6-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Илиян Здравков доминираше през цялото време и пропусна да бие с разгромен резултат. Герой на мача стана Денис Шаранков, който реализира хеттрик. В 17-ата минута оползотвори подаване на Светослав Бърканичков и прехвърли вратаря. Гостите продължиха да контролират всичко. В 68-ата минута Шаранков овладя и пак прехвърли вратаря на съперника – 2:0. Последваха още интересни моменти пред вратата на Павликени. Всичко приключи в последните минути, когато Мариян Герашки подаде на Шаранков и той реализира за трети път. Домакините отправи два опасни удара с глава, но червенобрежкия страж Красимир Иванов се справи.