Начало / Последни новини / Очаквана загуба за Мизия в Трявна

Очаквана загуба за Мизия в Трявна

И след 6-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига Мизия /Кнежа/ остана без победа в първенството. Този път го победи едноименния отбор на град Трявна с 4:0. Домакините можеха да бият и повече. Тон за успеха даде Александър Дамянов. Четвърт час след началния съдийски сигнал той шутира отдясно, топката рикошира в нечий крак и спря в мрежата. Десетина минути след почивката Васил Андреев овладя, финтира бранител и покачи на 2:0. Четвърт час по-късно Йордан Иванов направи резултата категоричен, засичайки центриране на съотборник. Десетина минути преди края играч на гостите спря топката с ръка и Илко Трифонов реализира отсъдената дузпа.