Начало / Последни новини / Павликени обърна Левски накрая

Павликени обърна Левски накрая

Загуба с 1:2 претърпя едноименния тим на град Левски в контролна футболна среща в Павликени. Домакините взеха победата в последните секунди. Иначе се получи безкомпромисна битка, а лошия терен не позволи качествен футбол. В 10-ата минута Цветан Петров стреля опасно, но Евгени Систов беше на пътя на топката и тя спря в него. Левскарите имаха още положения, но ударите на Славей Байрактаров и Любомир Тодоров не намериха мрежата. Пред отсрещната врата също имаше две сериозни положения. В 40-ата минута лидера на домакините Димитър Кушев откри резултата с глава. Равенството възстанови Тодоров в 67-ата минута с изненадващ удар. Най-после Левски ще разчита на своя капитан Иван Георгиев. Вратарят отсъстваше близо година заради тежка контузия, но през второто полувреме отново командваше защитниците пред него.

Снимка: ОФК Левски 2007 – фейсбук