Начало / Последни новини / Очаквана загуба за Ювентус в Павликени

Очаквана загуба за Ювентус в Павликени

Ювентус /Малчика/ падна с 1:4 в контрола като гост на едноименния тим от град Павликени. С оглед на моментното функционално състояние на Юве поражението бе очаквано. Странични фактори не позволиха на водения от Радослав Йорданов тим да проведе нормална подготовка. Именно това бе в основата на днешната загуба. Иначе състава от Малчика бе равностоен на домакините през първото полувреме, дори имаше повече възможности за гол от тях. Сергей Стефанов и Ивайло Дюлгеров обаче ги проиграха. Павликени пък имаше стопроцентова успеваемост. При единствената си възможност те поведоха в резултата. Това се случи в 36-ата минута с „подкрепата“ на вратаря.

След почивката обаче ясно се видя, че физическите сили на гостите свършиха. С това и противодействието им изчезна. Така се стигна до 70-ата минута когато играч на домакините засече с глава центриране за 2:0. Малко след това Ивайло Дюлгеров върна интригата със свое попадение – 2:1. В последните секунди обаче футболистите на Павликени проведоха две бързи контраатаки, които завършиха с голове.