Начало / Последни новини / Севлиево излъга Вихър

Севлиево излъга Вихър

Вихър /Славяново/ отстъпи с 0:1 в приятелски мач като гост на Севлиево. Единственото попадение падна в 10-ата минута, когато след центриране от фаул настана продължително разбъркване и футболист на домакините стреля неспасяемо. Това беше всичко в атакуващ план за тима от балканското градче. През останалото време селекцията на Красимир Бислимов владееше инициативата, но така и не успя да материализира нито едно от положенията си. Първото полувреме бе по-равностойно, но с изключение на гола друга опасност пред вратата на Светлин Линев нямаше. За сметка на това съотборниците му пропиляха три, чрез Евгени Систов, Альоша Илиев и Иван Иванов. След почивката славяновския състав доминираше напълно, докато съперника им се окупира около наказателното си поле. Пак Систов и Иван Иванов не успяха да вкарат, както и на два пъти Светослав Кръстев. Дебют за Вихър направи бившия капитан на Ботев /Луковит/ – Милен Тонев.