Начало / Последни новини / ОФК Спартак с очакван разгром

ОФК Спартак с очакван разгром

Спартак разби Янтра (Полски Тръмбеш) на стадион „Плевен“ с 5:0. Двубоят е от 23-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов и Петър Ванков не се напрегна и въпреки това тотално превъзхождаше, като можеше да бие и с двойно по-голям резултат. Тон за голеадата даде Тони Паликрушев с попадението си в 16 минута. Плевенчани продължиха да натискат, но до почивката резултата остана непроменен. След нея картината се запази. В 59-ата минута Иво Върбанов покачи на 2:0. Четвърт час преди края Тихомир Тодоров завърши бърза атака с попадение. При следващия набег точен бе Георги Горанов – 4:0. Той се разписа и с 89-ата минута. Гостите предимно се бранеха, като единствения си удар отправиха в 87-ата минута, но Иван Георгиев внимаваше.