Начало / Последни новини / ОФК Спартак срина Севлиево за 12 минути

ОФК Спартак срина Севлиево за 12 минути

Класическа победа – 3:0 постигна Спартак на стадион „Плевен“ срещу едноименния тим на град Севлиево. Двубоят е от 14-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Тотална доминация на селекцията на Красимир Бислимов и Петър Ванков. Избраниците им спечелиха трите точки само за 12 минути през първото полувреме. Любомир Тодоров даде тон за успеха с две попадения. В 33-ата минута той се възползва от пас на Ивайло Иванов. Осем минути по-късно пое топката от центъра на терена и самостоятелният му пробив завърши с неспасяем шут. Секунди преди почивката капитана Цветан Петров бе фаулиран и Ивайло Раденцов изпълни точно дузпата за окончателното 3:0. Още доста положения изпуснаха домакините. През първата част шансове имаха голмайсторите Любомир Тодоров и Раденцов. Във втората половина на мача можеха да се разпишат още Тихомир Тодоров, Димитър Димитров и на два пъти Ивайло Иванов. Плевенският вратар Иван Георгиев спаси два последователни удара на Альоша Илиев.