Начало / Последни новини / Вихър с бърз нокаут срещу „студентите“

Вихър с бърз нокаут срещу „студентите“

Вихър победи в Славяново свищовския Академик с 2:0. Двубоят е от 14-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините можеха да бият с тройно по-голям резултат, ако бяха реализирали част от положенията си. Интригата изчезна още в началото на мача. В 4-ата минута Йоан Петков засече с глава центрираната топка, тя се удари в гредата и връхлитащия Иван Иванов я вкара в мрежата. Само след 3 минути той се възползва от извеждащ пас на Петков и вкара за втори път. До почивката Дилян Димитров уцели гредата. Константин Генков и Иванов пропиляха по едно положение. Тази картината се запази и след почивката. Пропуски направиха Евгени Систов, Теодор Михайлов и голмайстора Иванов. В края на мача гостите отправиха опасен удар с но Светлин Линев хвана топката. В 75-ата минута полузащитникът на домакините Светлин Златарев скъса бедрен мускул.