Начало / Последни новини / ОФК Спартак победи Локомотив в София

ОФК Спартак победи Локомотив в София

Плевенският Спартак победи с 1:0 в София местния Локомотив в последната си приятелска футболна среща от подготовката. Атака на гостите в 33-ата минута продължи с центриране, вратаря на домакините не успя да избие и Ивайло Иванов вкара единственото попадение в мача. Стана равностоен спаринг. До почивката спартаковци имаха още две възможности чрез Иванов, Христо Тодоров, но не ги оползотвориха. „Железничарите“ пък заложиха на хаотични центрирания, които станаха лесна плячка на плевенската защита. През второто полувреме топката се движеше предимно между двете наказателни полета, като почти не застраши вратите. Накрая локомотивци опитаха натиск, но той се оказа ялов.