Начало / Последни новини / Вихър започна с победа в Павликени

Вихър започна с победа в Павликени

Вихър /Славяново/ спечели първата си приятелска среща от подготовката с 3:2 като гост на едноименният футболен тим на Павликени. В двата състава отсъстваха по няколко основни футболисти. Първото полувреме бе равностойно. Домакините бързо нанесоха двоен удар. В 5-ата минута точен бе Джихат Кямил. След още толкова време Александър Узунов направи 2:0. В края на първата част Константин Генков изведе Цветан Петров сам срещу вратаря, последва изстрел, стража изби, но връхлитащия Александър Скорчев заби топката в мрежата – 2:1. В началото на втората част Генков изравни, шутирайки неспасяемо от 30 метра. Последваха два негови пропуска и един на Скорчев. Играч на Павликени пък не уцели противниковата врата. В 85-ата минута гостите изпълниха корнер, вратаря на Павликени изпусна топката и Светослав Кръстев я насочи в мрежата му за 3:2.