Начало / Последни новини / ОФК Спартак падна в Павликени

ОФК Спартак падна в Павликени

Плевенският Спартак загуби в Павликени от едноименния тим с 0:1. Двубоят е от 26-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Единственото попадение реализира ветерана Димитър Кушев с глава след центриране на Красен Трифонов в 65-ата минута. След 70-ата минута домакините можеха да вкарат още ако бяха разиграли прецизно атаките си. Съперникът им не направи нищо съществено за да ги затрудни. Плевенчани играха в последния половин час с десет футболисти, тъй като Иван Петков бе отстранен с втори жълт и червен картон. Това бе поредния слаб мач на отбора.