Начало / Последни новини / ОФК Спартак започна със загуба

ОФК Спартак започна със загуба

Плевенският Спартак падна с 1:4 в Етрополе от местния Чавдар в приятелска футболна среща. Това беше първият мач за селекцията на Красимир Бислимов и Петър Ванков от началото на годината. Първото полувреме не предвещаваше подобен лош край за плевенчани. Дори те имаха лек превес до почивката. Андриан Димитров и Преслав Антонов обаче пропуснаха да открият резултата. След почивката Спартак излезе с почти нов подмладен състав. Домакините се възползваха и изковаха победата в средата на второто полувреме, когато вкараха три гола – в 63-а, 65-а и 71-ата минута. Малко след 0:3 юношата Александър Събчев реализира почетното попадение за гостите. В 86-ата минута топката влезе още веднъж в мрежата им за окончателното 1:4. Здравословни проблеми извадиха от игра в края на първата част Димитър Димитров и в началото на втората Преслав Антонов.