Начало / Последни новини / ОФК Спартак загуби в Етрополе

ОФК Спартак загуби в Етрополе

Плевенският Спартак падна с 2:3 като гост на Чавдар /Етрополе/ в приятелска футболна среща. Стана равностоен мач. Селекцията на Красимир Бислимов и Петър Ванков пропусна шанс поне за равенство. Възможности за гол пропиляха Преслав Антонов, Христо Тодоров и два пъти с глава Александър Александров. Началните 20 минути бяха за плевенчани. В 5-ата минута Ивайло Раденцов изпълни фаул, вратаря на съперника изби, но с добавка Георги Горанов откри резултата в полза на Спартак. В 24-ата минута противник фаулира бранителя на гостите Лъчезар Ковачев, но рефера остави играта да продължи и равенството бе възстановено. Малко след това неразбирателство между плевенския страж Теодор Тодоров и защитниците пред него доведоха до втори гол за Чавдар. Скоро след почивката домакините проведоха контраатака и вкараха трето попадение. След това играта се пренесе в половината на Чавдар. Едва в 89-ата минута Преслав Антонов материализира предимството, реализирайки гол с глава – 2:3.