Начало / Последни новини / Отслабен Вихър загуби от Литекс

Отслабен Вихър загуби от Литекс

Вихър отстъпи в Славяново на Литекс /Ловеч/ с 1:3 в среща от 29-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Красимир Бислимов бе без четирима титуляри – Йоан Петков, Теодор Михайлов, Виктор Иванов и Мариян Симеонов. Домакините започнаха мача с мисълта да опазят вратата си. Замисълът им не успя. До почивката топката два пъти спря в мрежата им. Селекцията на Живко Желев бе по-добрия тим, а Антоний Балъков се разписа на два пъти. В 23-ата минута той засече центриране на съотборник. Секунди преди почивката изненада славяновския страж с шут от 35 метра. Десетина минути след началото на второто полувреме Александър Скорчев върна интригата, реализирайки с глава – 1:2. След още толкова време обаче Атанас Курдов постави точка на спора с третото попадение за гостите.