Начало / Последни новини / Монтана с лесна победа над Спартак в Плевен

Монтана с лесна победа над Спартак в Плевен

Загуба – 2:4 от Монтана претърпя Спартак в контролна футболна среща играна на стадион „Плевен“. Двубоят бе дебют за Ферарио Спасов като старши треньор на домакините. Очаквано гостите бяха по-добрия тим и заслужено се поздравиха с успех. До почивката те вече имаха две попадения аванс. В средата на първата част Илиев завърши с гол акция на Шоко – 0:1. Десетина минути по-късно бърза атака през центъра хвана неподготвена плевенската отбрана и Петър Атанасов удвои преднината на монтанци. В 66-ата минута Иван Иванов направи резултата категоричен. Веднага след това Стефан Христов намали на 1:3 с технично изпълнение. В 83-ата минута обаче Бала отново направи съотношението три гола в полза на елитния тим. Накрая Христов фиксира 2:4 след точно изпълнена дузпа. Контузия през първото полувреме получи капитана на плевенчани Иво Иванов. Мястото му зае възстановения след операция Преслав Антонов.