Начало / Последни новини / Младшата на Спартак победи Янтра (Полски Тръмбеш)

Младшата на Спартак победи Янтра (Полски Тръмбеш)

Плевенският Спартак се наложи с 3:2 у дома над Янтра (Полски Тръмбеш). Двубоят бе от отложения първи кръг на зоналното футболно първенство за юноши младша възраст. Домакините трябва да съжаляват, че сами си направиха мача труден. Те доминираха тотално през първото полувреме. Александър Алексиев и Слав Петков материализираха превъзходството им. Двата гола обаче бяха най-малкото с което се отърваха гостите. След почивката плевенчани отново пропуснаха да направят разликата отчайваща за противника си. Вместо това, допуснаха две грешки и съперника се възползва по-най-добрия начин – 2:2. Все пак спартаковци успеха да вземат трите точки, благодарение на попадението на Даниел Ангелов.