Начало / Последни новини / Младшата на ОФК Спартак с успех в Трявна

Младшата на ОФК Спартак с успех в Трявна

Плевенският ОФК Спартак победи с 2:1 в Трявна едноименния тим. Двубоят бе от 5-ия кръг на зоналното футболно първенство за юноши младша възраст. Селекцията на Ботьо Ботев спечели напълно заслужено, дори пропусна да го направи по-изразително. Плевенчани контролираха всичко в мача. Съперникът им ги превъзхождаше единствено ръстово, но това не оказа влияние. Противно на крайния резултат, Трявна първи стигна до гол. Той падна в 8-ата минута, не бе помощта на разконцентрираната противникова отбрана. Половин час след началния съдийски сигнал топката бе центрирана пред вратата на домакините, последва удар с глава, вратаря изби, но при добавката на Ангел Арнаудов бе безпомощен. След почивката той се разписа още веднъж. Съотборник го изведе почти сам срещу стража на съперника, Арнудов търкулна топката покрай него и тя се укроти в мрежата. Динев и Хараламбиев пропуснаха добри възможности за Спартак. Футболистите на Трявна пък разчитаха на суматохи пред плевенската врата, но те не доведоха до нищо.