Начало / Последни новини / Децата на Момчил Челестинов разгромиха Трявна

Децата на Момчил Челестинов разгромиха Трявна

ОФК Спартак /Плевен/ спечели с 4:1 в Трявна срещу едноименния тим. Двубоят бе от 5-ия кръг на футболното първенство за деца – подзона Велико Търново. Селекцията на Момчил Челестинов доминираше през целия мач и дори можеше да бие с двойно по-голям резултат. Юлиян Николов даде тон за успеха с неспасяем далечен удар в 12-ата минута. След още толкова време Атанас Петров заби втори гол след заучено положение. Виктор Радев пък направи резултата категоричен след самостоятелен пробив. Домакините върнаха едно попадение в 50-ата минута. Малко след това обаче Павел Челестинов уби надеждите им за почетна загуба с четвърти гол, реализиран с глава.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...