Начало / Последни новини / Мизия отнесе тройка от „студенти“

Мизия отнесе тройка от „студенти“

Мизия /Кнежа/ загуби с 0:3 в Свищов от местния Академик. Двубоят бе от 26-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите изиграха поредния си слаб мач, в който можеше и да са разгромени. Тактически бяха трагични, в защита плахи, а в атака въобще не сътвориха нищо смислено. Домакините поведоха в 20-ата минута когато Стефан Гинчев се измъкна сам срещу вратаря и го преодоля. Гостите оспорваха попадението заради засада, но гола не бе отменен. След почивката бившия нападател на плевенския Спартак – Кристиян Иванов премахна интригата. В 63-ата минута той вкара дузпа, отсъдена за нарушение. Малко след това младия таран засече центриране от корнер, оформяйки категоричния успех.