Начало / Последни новини / Вратар и Барни спасиха Партизан срещу Севлиево

Вратар и Барни спасиха Партизан срещу Севлиево

Партизан завърши 1:1 в Червен бряг срещу едноименния отбор на град Севлиево. Двубоят бе от 26-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините взеха точката благодарение на отличните спасявания на вратаря си Красимир Димитров и изравнителния гол на неостаряващия Светослав Бърканичков-Барни. За домакините обаче не играха половината титуляри. Гостите доминираха през целия мач. Създадоха доста критични ситуации пред червенобрежката врата, но вездесъщия в този мач Димитров спаси почти всичко. Само веднъж в средата на първото полувреме не успя срещу Добрин Петров, който оползотвори пас на Емил Копаранов. В 63-ата минута партизаните проведоха контраатака отдясно и подаването бе засечено от опитния Бърканичков за крайното 1:1.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...