Начало / Последни новини / Мизия изпусна Трявна

Мизия изпусна Трявна

Първа точка в Северозападната Трета аматьорска футболна лига спечели Мизия /Кнежа/. До нея достигна след 1:1 срещу гостуващия едноименен тим от град Трявна в 3-ия кръг от първенството. Домакините трябва да съжаляват, че пропуснаха да вземат още две. В 85-ата минута Милен Тонев бе фаулиран в наказателното поле, но играещия треньор Димитър Петров стреля от дузпа над гредата. Иначе гостите започнаха по-добре и в 10-ата минута пропуснаха да открият резултата. Пет по-късно те вече водеха след като Едис Селимински опита да избие, получи се рикошет, топката прехвърли вратаря и спря в мрежата му. Постепенно домакините се отърсиха от първоначалното притеснение и изравниха играта. В 60-ата минута юношата на плевенския Спартак – Радосвет Чанов засече с глава центриране на съотборник и възстанови равенството в резултата. После Георги Цолов се измъкна сам срещу вратаря на Трявна, но не успя да го преодолее. До края освен дузпата други сериозни положения нямаше.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...