Начало / Последни новини / Малшанс провали ФК Спартак 1919 срещу Локомотив /ГО/

Малшанс провали ФК Спартак 1919 срещу Локомотив /ГО/

ФК Спартак 1919 загуби в Плевен от Локомотив /Горна Оряховица/ с 0:2. Двубоят бе от 4-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Първото полувреме бе равностойно с лек превес на Спартак. В 17-ата минута обаче нападател на гостите преодоля трима бранители на съперника и откри резултата. След почивката домакините надиграха тотално противника, но така и не намериха верния път към мрежата му. Те получиха право да изпълнят дузпа, но стража на гостите спаси удара, а след това и добавката. Плевенчани създадоха още няколко голови ситуации, но не успяха да ги оползотворят. В последните секунди локомотивци стигнаха до второ попадение.