Начало / Последни новини / U-15: ОФК Спартак загуби от Етър с 0:4

U-15: ОФК Спартак загуби от Етър с 0:4

Плевенският ОФК Спартак отстъпи с 0:4 във Велико Търново на местния Етър. Двубоят бе от 4-ия кръг на зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Първото полувреме протече равностойно и с малко голови положения. Домакините реализираха единственото си в 25-ата минута от фаул и не без помощта на плевенския вратар. Спартаковци имаха две възможности, но Кристиян Методиев не успя да отиграе ситуациите правилно. След почивката в игра за гостите влязоха доста от по-малките. Етърци се възползваха и доминираха. Вкараха три пъти и пропуснаха още толкова.