Начало / Последни новини / Левски с категоричен успех над Партизан

Левски с категоричен успех над Партизан

Едноименният отбор на град Левски победи Партизан /Червен бряг/ с 3:0. Двубоят е поредното дерби на Плевенска област и бе от 18-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините бързо взеха предимство. Още в 4-ата минута Евгени Систов откри резултата с глава след центриране от корнер. Половин час след началния съдийски сигнал Слави Паскалев опита финт срещу съперник, той му отне топката и изведе Ивайло Иванов, който вкара втори гол за левскарите. Ответната реакция бе на Денис Шаранков, но вратаря спаси. След почивката Дръндев опита да изненада левскарския страж, но той не го допусна. В 63-ата минута Систов се разписа по идентичен начин, както в началото на мача. Накрая вратарят на Партизан спаси тима си от още голове.