Начало / Последни новини / Левски се добра до хикс срещу пряк конкурент за спасение от изпадане

Левски се добра до хикс срещу пряк конкурент за спасение от изпадане

Едноименният тим на град Левски завърши 1:1 с гостуващия му Янтра (Полски Тръмбеш). Двубоят е от 29-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Това бе дербито за спасение от изпадане. Получи се равностойна битка. Гостите откриха резултата в 32-ата минута, когато Емил Копаранов изпълни фаул, топката се отби в стена и се върна при него и този път той я изстреля в мрежата на домакините. Десетина минути след почивката Ростислав Узунов игра с ръка и рефера отсъди дузпа, която Петър Димитров превърна в гол. Той веднъж уцели и гредата. Белослав Чешмеджиев стори същото с центрирането си от корнер. Тихомир Антонов пропусна още една възможност за Янтра. В 84-ата минута съотборникът му Тони Маречков получи втори жълт и червен картон. Така решението за изпадащите се отлага за последния кръг.