Начало / Последни новини / ОФК Спартак с победа в Севлиево

ОФК Спартак с победа в Севлиево

Плевенският Спартак надигра с 2:0 в Севлиево едноименния тим. Двубоят е от 29-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Заслужена победа за селекцията на Красимир Бислимов и Петър Ванков с оглед събитията на терена. Плевенчани контролираха всичко и дори пропуснаха да вкарат още. Във 2-ата минута Ивайло Иванов не успя да открие резултата. Той пропусна и още една възможност, насочвайки топката в аут. Половин час след началния съдийски сигнал гостите изпълниха фаул, съотборник свали с глава топката в краката на Тони Паликрушев и той я изпрати в мрежата. След почивката Христо Тодоров стреля опасно, но над вратата. В 75-ата минута Любомир Тодоров бе изведен в коридор, финтира съперник и търкулна топката покрай вратаря за 2:0. Отново той пропусна да направи победата класическа.