Начало / Последни новини / Партизан взе съседското дерби в Луковит

Партизан взе съседското дерби в Луковит

Партизан (Червен бряг) победи с 2:1 Ботев в Луковит. Двубоят е от 29-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Получи се истинско съседско дерби, но гостите бяха по-добри. В 10-ата минута Ангел Русев подаде на Иво Иванов и бившия капитан на Спартак даде аванс на червенобрежкия тим. Четвърт час преди почивката Митко Милчев изравни с глава. В 60-ата минута Иво Иванов бе спрян с нарушение и Калоян Тодоров реализира от дузпа победното попадение. Пропуски за Партизан направиха Иванов, Тихомир Дамянов и Ангел Русев. Играещият треньор Любомир Иванов заложи на двама 16-годишни – Александър Пенев и Ивайло Минков.