Начало / Последни новини / Левски прегази Янтра с лекота

Левски прегази Янтра с лекота

Едноименният отбор на град Левски победи с 2:0 гостуващия му Янтра /Габрово/. Двубоят бе от 21-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Петър Ванков взе мача без напрежение. Още във 2-ата минута Любомир Тодоров пропусна да открие резултата. Четвърт час след началото Цветан Петров тресна гредата от фаул. Секунди по-късно Венцислав Миленов насочи топката покрай вратата. Габровлии отвърнаха с два далечни удара. Веднага след почивката левскарите вдигнаха оборотите и секунди по-късно топката бе вече в мрежата след красив гол на Антонио Иванджиков. Двадесетина минути по-късно Петров излезе очи в очи с вратаря и търкулна топката покрай него за 2:0. После Станислав Иванов шутира встрани от вратата, а стража на гостите спаси удар на Славей Байрактаров. В оставащото време домакините просто доиграха мача спокойно.