Начало / Последни новини / Очаквана загуба за Партизан от лидера

Очаквана загуба за Партизан от лидера

Червенобрежкият Партизан загуби с 0:3 у дома от Литекс /Ловеч/. Двубоят бе от 21-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Чест прави на избраниците на Илиян Здравков, че не се уплашиха и играха равностойно срещу силния съперник. Въпреки че бяха по-добри ловчанлии не взеха лесно трите точки. Те поведоха в средата на първата част, когато Денил Селимински нахлу по диагонала и с прецизен шут матира Николай Христов. Развръзката настъпи веднага след почивката. Грешка на домакините позволи на Методи Костов да покачи на 2:0. В следващите минути Калоян Тодоров пропусна да намали изоставането на тима си. После Искрен Писаров вкара третото попадение за Литекс. След това Тодоров пак изтърва шанс за почитен гол.