Начало / Последни новини / Мизия и Вихър си вкараха по веднъж

Мизия и Вихър си вкараха по веднъж

Без победител – 1:1 завърши поредно дерби на Плевенска област в Северозападната Трета аматьорска футболна лига между Мизия /Кнежа/ и гостуващия му Вихър /Славяново/. Двубоят бе от 21-ия кръг. Гостите имаха превес през цялото време, но в хода на двубоя се оказаха догонващи в резултата. След края на мача изразиха недоволството си от съдийството. Четвърт час след началния сигнал те вече изоставаха в резултата. Опитният Десислав Русев бе най-съобразителен при продължително разбъркване и вдигна публиката на крака с гола си. Селекцията на Красимир Бислимов реагира мигновено, но до почивката Евгени Систов и Виктор Иванов пропуснаха да вкарат. Последният имаше друга възможност през второто полувреме, но пак не успя. Александър Скорчев също се размина с гола. Той все пак дойде в 71-ата минута, когато Систов бе изведен срещу вратаря и насочи топката в горния ъгъл за крайното 1:1.