Начало / Последни новини / Левски обърна Бдин, но остана без капитана си

Левски обърна Бдин, но остана без капитана си

Едноименният тим на град Левски победи гостуващия му Бдин /Видин/ с 2:1. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Петър Ванков доминираше през целия мач. Вместо да бие с разлика, загуби вратаря си и капитан Иван Георгиев за следващия кръг. Левскарите сломиха съперника за четвърт час. В 20-ата минута Евгени Систов бе фаулиран в наказателното поле и Ивайло Иванов реализира отсъдената дузпа. 14 минути по-късно Любомир Тодоров вкара изключително красив гол, прехвърляйки видинския страж с удар от 30 метра. Още две положения пропусна Иванов до почивката. След нея доминацията на домакините продължи. Тодоров и Систов този път не бяха точни. В 80-ата минута бдинци изпълниха фаул, левскарския страж Иван Георгиев изби, но към Калоян Цветков, който изпрати топката в мрежата му. Веднага след гола играч на гостите отправи обидна реплика към Георгиев, който го подгони по терена. Реферът вдигна директен червен картон на Георгиев и втори жълт и червен за провокаторът.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...