Начало / Последни новини / Вихър без проблеми срещу Янтра /Габрово/

Вихър без проблеми срещу Янтра /Габрово/

Вихър /Славяново/ се наложи с 2:0 на стадион „Плевен“ над габровския Янтра. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията Красимир Бислимов се напрегна само през първото полувреме, когато изкова победата. В 6-ата минута Светослав Кръстев се извиси и с глава насочи топката в мрежата на съперника. Половин час след началния съдийски сигнал Иван Иванов се измъкна сам срещу вратаря, финтира го и бе повален. Константин Генков реализира отсъдената дузпа. Той пропусна да вкара и още веднъж. След почивката славяновския тим намали оборотите и заложи на контраатаките. След такива Иван Иванов и Борислав Иванов пропиляха отлични възможности за гол. Габровлии пък действаха прибързано и създадоха само суматохи без реална възможност за попадение.