Начало / Последни новини / Янтра удави ОФК Спартак

Янтра удави ОФК Спартак

Плевенският ОФК Спартак отнесе 0:3 в Полски Тръмбеш от местния Янтра. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Безсилието на гостите бе тотално – без удар към вратата на съперника. Домакините доминираха през цялото време и пропуснаха за разгромят плевенчани. Любомир Генчев откри резултата след прецизно изпълнен фаул. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. В средата на втората част Генчев подаде на Борислав Иванов и той само насочи топката в празната врата. Четвърт час по-късно Любомир Генчев увенча силната си игра с още едно попадение след самостоятелен пробив. Той пропусна да запише хеттрик. Пламен Костадинов пък стреля с глава на сантиметри покрай вратата на Спартак.