Начало / Последни новини / Левски загуби с 0:3 във Велико Търново

Левски загуби с 0:3 във Велико Търново

В среща от 23-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група Левски от едноименния град отстъпи с 0:3 на Етър във Велико Търново. Гостите „помогнаха“ на съперника, вкарвайки си автогол в средата на първата част. Мачът започна кошмарно за тях. Още в началните секунди Явор Генчев изпрати топката в мрежата зад Иван Георгиев. Попадението вдъхнови домакините и те се настаниха в половината на съперника. В 26-ата минута Станислав Иванов в опита си да избие топката я насочи във вратата на своя тим – 2:0. Веднага след това гредата помогна на левскарите.

Късата резервна скамейка принуди треньорът на Левски – Петър Ванков да влезе в игра веднага след почивката. Това обаче не помогна на отбора му. Малко по-късно топката отново уцели гредата на гостите. В 61-ата минута реферът отсъди дузпа за „болярите“ и фаулираният Петър Димитров я реализира за крайното 3:0.