Начало / Последни новини / Вихър пожали аутсайдер

Вихър пожали аутсайдер

Минимална победа – 1:0 записа Вихър /Славяново/ при гостуването си на последния в класирането на Северозападната В аматьорска футболна група – Ботев /Козлодуй/. Двубоят бе от 23-ия кръг на първенството. С оглед на представянето на съперниците до момента успехът на селекцията на Красимир Бислимов бе очакван. Единственото попадение реализира Иван Иванов. В 75-ата минута Альоша Илиев го изведе сам срещу вратаря, нападателят го финтира и търкулна топката в мрежата. Гостите повече владееха топката, но разиграванията не винаги им се получаваха заради лошият терен. През първото полувреме Евгени Систов и Илиев пропуснаха да се разпишат. Последният пък бе повален в наказателното поле при друга голова атака, но реферът не отсъди дузпа. След почивката славяновският тим пропиля още три отлични възможности за по-изразителна победа.

За цял мач домакините не застрашиха нито веднъж вратата на Вихър.