Начало / Последни новини / Красимир Бислимов с категоричен успех над Бойко Цветков

Красимир Бислимов с категоричен успех над Бойко Цветков

Вихър (Славяново) се наложи с 3:0 у дома над Първа атомна (Козлодуй). Двубоят бе от 27-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов доминираше през целия мач над отбора на бившия си съотборник в плевенския Спартак – Бойко Цветков. Тон за успеха даде Траян Димитров с красиво попадение от воле в 15-ата минута. След още толкова време Александър Скорчев удвои с шут от 35 метра. Той и Евгени Систов пропуснаха да вкарат още до почивката. В средата на втората част Систов направи резултата категоричен след като Иван Иванов го изведе сам срещу вратаря на гостите. В оставащото време Димитров не успя озовал се очи в очи с козлодуйския страж. Гостите можеха да вкарат, но Мариян Симеонов изби пред голлинията.