Начало / Последни новини / Мизия се изложи накрая

Мизия се изложи накрая

Без победител – 2:2 завърши двубоя от 27-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига между Мизия (Кнежа) и гостуващия му Бдин (Видин). Домакините само могат да съжаляват, че изпуснаха спечелен мач. Дори имаха шансове да бият с разлика. Всичко тръгна добре за тях. Милен Тонев реализира от фаул в средата на първата част. Крайдунавският тим не се предаде и на свой ред проведе няколко опасни атаки, които като по чудо не завършиха с попадение. В 60-ата минута те вече изоставаха с 0:2 след като Цветомир Димитров бе най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле на видинчани. После Тонев уцели гредата. След това Даниел Димчовски не успя сам срещу вратаря. Повратният момент в мача бе червения картон на Петьо Славчев, който напсува съдията. Останали с играч по-малко домакините се прибраха в своята половина да пазят аванса си. Успяваха до 80-ата минута. Тогава Лъчезар Георгиев оползотвори центриране на съотборник – 2:1. Секунди преди края Калоян Цветков шутира, топката рикошира в крака на Иван Вълчинков и спря в мрежата за окончателното 2:2.