Начало / Последни новини / Категорична загуба за Вихър в Козлодуй

Категорична загуба за Вихър в Козлодуй

Вихър /Славяново/ падна с 0:3 в Козлодуй от Първа атомна. Двубоят бе от 4-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов не успя да спре възхода на домакините от началото на първенството. Слабата й игра беше една от причините. Доста грешки допусна през целия мач. След такива и паднаха головете. Още в началните секунди Ростислав Данчев се възползва от подарък на съперника и откри резултата. Малко след това центрирана топка от Николай Ганчев премина под крака на Теодор Михайлов и спря в мрежата – 2:0. Гостите отвърнаха с хубава акция, но Преслав Антонов не успя да реализира. След почивката почти нищо не се промени. Домакините обаче действаха по-борбено и усилията им бяха възнаградени. В 66-ата минута славяновските бранители изпуснаха съперник и се стигна до дузпа, която Ганчев превърна в гол.