Начало / Спорт / Загуба за футболистите на „Спартак“ в Свищов

Загуба за футболистите на „Спартак“ в Свищов

футболНеочаквано за феновете футболистите на ОФК „Спартак“ – Плевен загубиха в последната си контрола. Днес от 14 часа в Свищов възпитаниците на Бойко Цветков отнесоха цели четири гола в своята врата. В последната си контрола преди старта на пролетния дял на първенството на Северозападната „В“ Аматьорска футболна група плевенчани бяха в крайдунавския град и, макар и да се очакваше да се противопоставят качествено на тима, играещ в „Б“ група, това не стана. Отборът на „Академик“ поведе с преднина от два гола още през първото полувреме. Головете реализираха Кристиян Тафраджийски в 18-ата и Тодор Христов в 40.ата минута на мача.  През второто полувреме „спартаковци“ не успяха да стабилизират играта си и получиха още две попадения в своята врата. Първото бе реализирано в 62-ата минута от Десислав Русев, а шест минути по-късно отново Русев не се поколеба и оформи крайното 4:0. бяха нокаутирани след нови два гола в тяхната врата дело на бившия играч на плевенския тим Десислав Русев, който се разписа в 62-ата и в 68-ата минута.

Състезатели на „Спартак Плевен ХХ” с Купа „Млади надежди” от едноименния шахматен турнир

Състезатели на шахматните клубове „Спартак Плевен XXI”, „Плевенски Гамбит“ и „Троян“ участваха в детски турнир ...